Foto w headerze - o nas

Hey Media

Bądź bezpieczny z certyfikatami SSL.

Załoga

W branży reklamowej czujemy się jak na sowim podwórku. Mózgiem operacji od 2010 roku jest Bartłomiej Pająk, który ubiera pomysły nasze i naszych klientów w niezwykłe szaty graficzne i zna wszystkie rodzaje kolorów nawet te, których mężczyźni zazwyczaj nie rozróżniają. Spod jego ręki wychodzą grafiki stron internetowych i wszelkiego rodzaju reklamy wizualne dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Nie klikaj tu, oj nie.

Lessy i cssy to konik naszego niezastąpionego kodera, który wszystkie obrazki w magiczny sposób poparty ogromną wiedzą i doświadczeniem zamienia na specjalny kod. Dzięki niemu, wszystko na stronie chodzi jak w zegarku.

Całości dopełniają nasi copywriterzy i social media marketerzy. To prawdziwi specjaliści od słów i grup docelowych. Dzięki nim, każdy projekt jest kompletny a nasi klienci stają się widoczni w sieci, co wprost przekłada się na sukces marki.

HEY Media

HEY Media… co to tak naprawdę oznacza? HEY Media to agencja marketingowa, która zaprzyjaźni Cię z reklamą i pomoże wdrożyć odpowiednie dla Twojego biznesu strategie marketingowe. Nie będziemy się chwalić i składać wielkich obietnic. Po prostu powiemy Ci jak jest. Z naszym klientem staramy się budować długotrwałe relacje, poznawać jego wizję biznesu i wspierać odpowiednimi działaniami w zakresie budowania wizerunku marki i jej dalszego rozwoju. Zbudujemy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, skrojoną na miarę Twoich potrzeb, zadbamy o reklamę i widoczność w Social Media.

Nasze studio

Nasze biuro znajduje się w malowniczej podhalańskiej miejscowości Groń. Jest zawsze otwarte dla naszych klientów, więc zapraszamy na pyszną kawę i marketingową konsultację dla Twojego biznesu.

Przyjeżdżając do nas, możesz na miejscu zobaczyć nasze realizacje, dotknąć materiałów z jakich powstają reklamy, sprawdzić kolory, faktury i dowiedzieć się jak wygląda proces budowana marki od samego początku lub co należy zrobić, by skutecznie odświeżyć wizerunek swojej firmy.