Foto w headerze - o nas

Hey Media

Nasza moc jest w Naszych ludziach.

Załoga

W branży reklamowej czujemy się jak na sowim podwórku. Mózgiem operacji od 2010 roku jest Bartłomiej Pająk, który ubiera pomysły nasze i naszych klientów w niezwykłe szaty graficzne i zna wszystkie rodzaje kolorów nawet te, których mężczyźni zazwyczaj nie rozróżniają. Spod jego ręki wychodzą grafiki stron internetowych i wszelkiego rodzaju reklamy wizualne dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Nie klikaj tu, oj nie.

Lessy i cssy to konik naszego niezastąpionego kodera, który wszystkie obrazki w magiczny sposób poparty ogromną wiedzą i doświadczeniem zamienia na specjalny kod. Dzięki niemu, wszystko na stronie chodzi jak w zegarku.

Całości dopełniają nasi copywriterzy i social media marketerzy. To prawdziwi specjaliści od słów i grup docelowych. Dzięki nim, każdy projekt jest kompletny a nasi klienci stają się widoczni w sieci, co wprost przekłada się na sukces marki.

Nasza moc jest <span>w <strong>Naszych</strong> ludziach.</span>

HEY Media

HEY Media… co to tak naprawdę oznacza? HEY Media to agencja marketingowa, która zaprzyjaźni Cię z reklamą i pomoże wdrożyć odpowiednie dla Twojego biznesu strategie marketingowe. Nie będziemy się chwalić i składać wielkich obietnic. Po prostu powiemy Ci jak jest. Z naszym klientem staramy się budować długotrwałe relacje, poznawać jego wizję biznesu i wspierać odpowiednimi działaniami w zakresie budowania wizerunku marki i jej dalszego rozwoju. Zbudujemy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, skrojoną na miarę Twoich potrzeb, zadbamy o reklamę i widoczność w Social Media.

Nasze studio

Nasze biuro znajduje się w malowniczej podhalańskiej miejscowości Groń. Jest zawsze otwarte dla naszych klientów, więc zapraszamy na pyszną kawę i marketingową konsultację dla Twojego biznesu.

Przyjeżdżając do nas, możesz na miejscu zobaczyć nasze realizacje, dotknąć materiałów z jakich powstają reklamy, sprawdzić kolory, faktury i dowiedzieć się jak wygląda proces budowana marki od samego początku lub co należy zrobić, by skutecznie odświeżyć wizerunek swojej firmy.

Zanim zaczniemy

Twoja marka

Gdzie widzisz swój biznes za pięć lat? Jeżeli jeszcze się na tym nie zastanawiałeś pora to zrobić.

Tylko wiedz jedno, jeżeli dziś nie zbudujesz mocnych fundamentów, dzięki którym zostaniesz zapamiętany Twoje dzieło może nie doczekać tak odległego terminu.

Konsekwencja

Reklama to dynamiczna branża, która wymaga od nas ciągłego trzymania ręki na pulsie. Konsekwencja w działaniu, spójność wizerunkowa i jakość to atrybuty silnej marki, jaką Ty również możesz zbudować korzystając z naszych usług.

Cennik

Bądźmy realistami. Płatności to ważna rzecz w każdym biznesie. Aby zaoszczędzić nam wszystkim rozkminiania co i jak, po prostu powinieneś wiedzieć, że zazwyczaj rozliczamy się dwuetapowo, przed i po realizacji zamówienia.

Praca

Szanujemy Twój czas, dlatego do każdego przyjętego zlecenia podchodzimy indywidualne, aby zapewnić jego jak najszybszą i profesjonalną realizację. Dbamy zarówno o stałych klientów jak i tych, których dopiero bierzemy pod nasze marketingowe skrzydła.

Moc zespołu

Dobry zespół to podstawa. Dzięki naszej załodze oraz współpracy z najlepszymi w branży jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usług marketingowe dla Twojej firmy. Począwszy od brandingu, na reklamie drukowanej kończąc. Zapraszamy do współpracy.

Od 2010

Agencja marketingowa HEY Media

Jeżeli wpisałeś w wyszukiwarkę agencja reklamowa Podhale i trafiłeś na naszą stronę wiedz, że nie jesteśmy zwyczajną agencją reklamową. Jesteśmy agencją marketingową, od której możesz wymagać więcej. Agencją, która oferuje Ci kompleksowe i przemyślane strategie reklamowe dla Twojego biznesu. Poznaj historie sukcesu marek, które już z nami współpracują.

 • Logo Płazdom
 • Logo Villa CichoSza
 • Logo Siedlisko Zdrowia
 • Logo Gorce Oasis
 • Logo Spoxy Sheep
 • Logo Tatrico
 • Logo Szara Góra
 • Logo Grand Tatry
 • Logo Zadyma
 • Logo Centrum LOK
 • Logo American Dreams
 • Logo Tatrzański Goścniec
 • Logo Willa 35